S čím vám pomůžeme?

Poradíme si s kreativním konceptem i televizním spotem, stejně jako digitálním plánem a správou vašeho účtu na Facebooku. Zvládáme dlouhodobý servis i krátkodobé projekty, které vyžadují intenzivní nasazení většího týmu. Za více než 12 let jsou za námi stovky kampaní a komunikačních projektů, takže máte jistotu, že víme přesně, jak na ně.  

scroll down

Integrované kampaně

Základem integrované kampaně je kreativní idea, která celou komunikaci zastřeší. A v tom jsme dobří. Umíme přijít se silným nápadem, který propojí komunikaci napříč kanály a neunaví se po první kampani. Podívejte se na kampaně, které jsme realizovali pro Audi, Kingswood, či Bonami.

Kreativní a projektový servis

Budeme každodenním partnerem vašemu marketingovému oddělení při plánování a realizaci širokého spektra kreativních úkolů. Již sedmým rokem takto například pracujeme pro marketing značky prémiových automobilů Audi v České republice.

Tvorba identit

Vymyslíme název a vytvoříme unikátní logo podle aktuálních trendů v grafickém designu. Podle potřeby poté logo rozšíříme i o grafickou identitu, logo manuál, navrhneme merkantilie a další materiály, které budete potřebovat. Podívejte se, jak jsme navrhli identitu firmě Penta Chemicals.

Tvorba obsahu

Máme dlouholetou zkušenost s televizními kampaněmi pro mnoho značek a perfektně zvládáme řídit celý proces od zadání přes scénář, produkci, až po postprodukci. Máme dobré vztahy jak s největšími českými produkcemi, tak i s menšími studii, s nimiž realizujeme širokou škálu projektů. Podívejte na některé z našich spotů zde.

Digitální plánování

Doporučíme vám nejvhodnější média a formáty pro splnění vašich cílů a nakoupíme je pro vás, ať už v režimu PPC nebo RTB. Budeme vaše kampaně dlouhodobě řídit, optimalizovat a pravidelně vyhodnocovat. Již více než 5 let takto například úspěšně řídíme kampaně pro rezidenčního developera Neocity.

Správa sociálních sítí

Zajistíme, aby na socálních sítích byla vaše zančka viditelná a výrazná. Nastavíme komunikační strategii, včetně výběru těch nejvhodnějších sítí a komunit pro vaši značku. A postaráme se, aby jste komunikovali pravidelně a konzistentně. Samozřejmě zajistíme i veškerý obsah a community management.

Influencer marketing

Doporučíme vhodné osobnosti pro spojení s vaší značkou na základě propojenosti s vaší cílovou skupinou a jejími zájmy. Spolupráci smluvně zajistíme, dáme influenecerům veškerou produkční podporu a domluvíme přesně stanovený počet výstupů.

Copywriting

Nepodceňujeme žádný detail a víme, že dobrý text je srdcem kvalitní kreativy. Pro kampaně, které u nás vznikají, tvoříme slogany, rádiové spoty, inzerce, Facebookové příspěvky. Spolupracujeme i s externími copywritery, tak abychom zajistili co největší specializaci pro danou značku.

Grafický design

Jedna z věcí, ve které neděláme kompromisy. Pracují u nás špičkoví a talentovaní designéři a arťáci, a díky tomu je kreativa, kterou pro vás tvoříme, vždy na nejvyšší úrovni. Žádný materiál pro nás není moc malý na to, abychom z něj nevymáčkli to nejlepší, co můžeme.

Trade marketing

Umíme přenést ideu kampaně i do přímých prodejních kanálů a rozvinout ji na jednotlivých materiálech. Máme zkušeonosti s přípravou mnoha POS materiálů zejména pro FMCG značky. Součástí je samozřejmě i předtisková příprava, doporučení vhodných materíálů a vedení celého procesu.

Cyril Boor

Chcete pomoci
s vaším projektem? Stačí se mi ozvat.