Náš tým

scroll down

Lidé

Jsme tým expertů na komunikaci. Potkáte u nás špičkové kreativce, zodpovědné projekťáky, zapálené analytiky i odborníky na sociální média. Jsme dost velcí na to, abychom zastřešili vaši komunikaci od A do Z, a dost malí na to, abychom to dělali s jiskrou v srdci.

Cyril Boor
Cyril Boor
CEO

Zakladatel Addictu, který se pod jeho vedením během deseti let proměnil z čistě kreativní agentury na agenturu nabízející komplexní komunikační servis těžící ze silné kreativy a fokusu na efektivitu. Sází na silný tým, spolupráci a pevná a férová partnerství s klienty i dodavateli. 

Nicole Lypinska
Nicole Lypinska
Head of Creative

Hlava našeho kreativního oddělení má za sebou více než desetiletou zkušenost na řadě velkých kampaní v předních síťových agenturách. Hledáte-li pro svoji značku atraktivní příběh, inovativní strategii a precizně odvedenou práci se smyslem pro detail, Nicole je váš člověk.

Jakub Johanides
Jakub Johanides
Head of Client Services

Ideální člověk pro řízení vašich projektů a našich procesů. Jakub je coffee addict, který má několikaletou zkušenost s vedením vlastního byznysu. V Addictu vede klientský servis a své zkušenosti a kontakty využívá k řešení i těch nejzapeklitějších úkolů. 

Naši klienti

1lp4pb0zdou50014-logo-audi.svg
4tlegth4qyu50014-logo-neocity.svg
lof90sm06ju50014-logo-volba-sladku.svg
cya4btqvavu50014-logo-next-clinics.svg
lkm9kiir7cu50014-logo-germany-travel.svg
logo_skoda.svg
ehtx2jojydu50014-logo-kingswood.svg
4rf7aglkmcu50014-logo-grants.svg
logo_viper.svg
pmwnh81mpuu50014-logo-birell.svg
vq07ivs2jou50014-logo-hoteltime.svg
logo-hvezda-sladku.svg

Jak nás vidí naši klienti?

Michal Šiller
Marketing Director
Neocity Group

Jedinou závislost, kterou jsem si za svůj život vypěstoval mám na ADDICTu. Skuteční profíci, kteří dokáží naslouchat i vést a dodají vždy přesně, co potřebuji. Díky nim se nám daří být o krok napřed.

Michal Bošela
Brand Marketing Manager
Invia

S Addictem jsem na kampaních Invia spolupracoval téměř 6 let, od prvních video spotů na Youtube až po několikadenní zahraniční natáčení s velkým štábem. Za celou dobu jsem nemusel řešit žádný zásadní problém. Oceňuji individuální a proklientský přístup, svými radami a jednáním se Addict vždy snaží maximalizovat efekt vynaložených prostředků i v ostatních složkách kampaně. Agentura spojuje do jednoho celku osobní přístup s mnohaletými zkušenostmi v oboru za férovou cenu, což je pro mě jako klienta ideální kombinace.

Cyril Boor

Chcete pomoci
s vaším projektem? Stačí se mi ozvat.